Szukaj
zdjecie w tle

Praca grafika zdalna

Praca grafika / Praca grafik  / Praca grafika zdalna
praca grafika zdalna

Zdalna praca to dla wielu osób luksus, na który nie każdego stać. Często pracy z domu wymaga praca grafika komputerowego, ponieważ narzędzie niezbędne do pracy, czyli komputer z Internetem grafik i tak ma w domu.

Nie jest to jednak dobry system pracy dla każdego. Wymaga on doskonałej organizacji pracy i umiejętności zaplanowania sobie czasu tej pracy. Grafik nie mający nad sobą fizycznie szefa, który patrzy na jego działania i w ten sposób motywuje do pracy, prawie nie ma motywacji do tego by wziąć się do roboty. Często w ten sposób pracownicy zdalni zawalają terminy – bo wciąż odkładają rozpoczęcie pracy na jutro, aż przychodzi godzina zero, a oni wciąż nie są nawet w połowie.

Decydując się na pracę zdalną trzeba umieć rozdzielać pracę od życia prywatnego. Znaleźć stałe godziny pracy, gdy nic nas nie rozprasza i pracuje nam się najbardziej wydajnie, na przykład rano gdy wszyscy domownicy wyjdą do pracy lub nocą, gdy wszyscy śpią. Ta praca daje możliwość dowolnego organizowania się – gdy mamy potrzebę, możemy zrobić sobie dłuższa przerwę w pracy i nadrobić ją innym razem.

Brak komentarzy

Odpowiedz