Szukaj
 

Florysta-kasjer.

Praca grafika  /  Oferty pracy  /  Florysta-kasjer.
Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Florysta-kasjer.
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/22/0078
OBOWIĄZKI:
Umiejętność przygotowania kompozycji kwiatowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: znajomość florystyki


Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie 1 rok 6 miesięcy.

Miejsce pracy:

Gdynia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Podobne oferty

Florysta-sprzedawca

Data publikacji: 2022-01-26

Miejsce pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Firma: wielkopolskie / Koło

Wykonywanie bukietów, wiązanek, dekoracji ślubnych i okolicznościowych, obsługa klienta. Wymagania konieczne: Zawód: Florysta* Wykształcenie: podstawowe, brak Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio...

Dostawca-florysta

Data publikacji: 2022-01-24

Miejsce pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Firma: warmińsko-mazurskie / Elbląg

Dostawa towaru, sprzedaż kwiatów, tworzenie bukietów Dwie zmiany godziny do ustalenia w ramach 8-19 Oferta pracy ze wskazanym kandydatem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy...