Szukaj

Florysta-sprzedawca

Praca grafika  /  Oferty pracy  /  Florysta-sprzedawca
Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/21/1165
OBOWIĄZKI:
tworzenie bukietów, kompozycji i aranżacji kwiatowych zgodnie z zamówieniami klientów; prace związane z funkcjonowaniem kwiaciarni (właścicwa pielęgnacja i utrzymanie kwiatów), sprzedaż
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

konieczne zdolności manualne do układania bukietów i kompozycji kwiatowych

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie