Szukaj

Florysta

Praca grafika  /  Oferty pracy  /  Florysta
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Florysta
Miejsce pracy: Cedynia
Numer: StPr/21/0862
OBOWIĄZKI:
wykonywanie projektów dekoracji roślinnych, przygotowanie materiałów roślinnych
Miejsce pracy:

Cedynia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Podobne oferty

Florysta-sprzedawca

Data publikacji: wczoraj

Miejsce pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Firma: wielkopolskie / Koło

Wykonywanie bukietów, wiązanek, dekoracji ślubnych i okolicznościowych, obsługa klienta. Wymagania konieczne: Zawód: Florysta* Wykształcenie: podstawowe, brak Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio...

Dostawca-florysta

Data publikacji: 2022-01-24

Miejsce pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Firma: warmińsko-mazurskie / Elbląg

Dostawa towaru, sprzedaż kwiatów, tworzenie bukietów Dwie zmiany godziny do ustalenia w ramach 8-19 Oferta pracy ze wskazanym kandydatem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy...